Reprezentanța ”Solidarity Fund PL” în Moldova
MD – 2012 Chișinău, str. Sfatul Țării 27
birou 45 (1-4)

Adresa juridică:
(în sediul ADR – Centru)
str. Alexandru cel Bun 33
MD-6801 Ialoveni
Republic of Moldova
tel. (0-268) 93408
fax (0-268) 22692

Coordonator de Program (LEADER): Marina Albu
email: marina.albu@centruinfo.org
tel. (373) 60233312

Coordonator de Proiect (Acces pentru Succes): Irina Arpentii
email: irina.arpentii@centruinfo.org
tel. (373) 68607735

Coordonator de Proiect (Facilitator Local): Ana Cerneva
email: ana.cerneva@centruinfo.org

Coordonator de Proiect (Tineri Lideri): Dan Corcodel
email: dan.corcodel@centruinfo.org 
tel. (373) 68232622

Manager Financiar: Alina Florea
email: alina.florea@centruinfo.org
tel. (373) 61051115

Director: Tomasz Horbowski
email: tomasz.horbowski@centruinfo.org
tel. (373) 78168664

Coordonator de Proiect (LEADER USAID): Xenia Marcov
email: xenia.marcov@centruinfo.org 
tel. (373) 60011586

Asistent Financiar: Natalia Poleacova
email: natalia.poleacova@centruinfo.org
tel. (373) 61051115

Coordonator de Program (Revitalizare Urbană): Anastasia Ștefanița
email: anastasia.stefanita@centruinfo.org 
tel. (373) 69757675

Coordonator de Program (Fondul de Granturi Mici): Radu Tucan
email: radu.tucan@centruinfo.org
tel. (373) 68232621

Coordonate juridice:
Reprezentanța Fundației „Fundacja Solidarności Międzynarodowej” în Republica Moldova,
or. Ialoveni, str. Alexandru cel Bun 33, MD-6801,
Republica Moldova,
cod fiscal IDNO: 1013620007086,
cod IBAN: MD69MO2224ASV64024217100,
BC „MOBIASBANCĂ – Groupe Societe Generale „S.A

Solidarity Fund PL Fundacja Solidarności Międzynarodowej
http://www.solidarityfund.pl
tel. +48 222 90 66 22
fax +48 222 90 66 22, extension 9

Adress:
Wołodyjowskiego 69A, 02-724  Warsaw, Poland